Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALPHA ALPHA687 |
| EAN | 3760014196874 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 10 mm · 1.04 kg |
| Weight | 1.04 kg |
| Discs / Records | 2 |
₺2,951
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Haydn 2032, Vol. 10: Les Heures Du Jour |
|---|---|
| Sanatci | Il Giardino Armonico |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 3760014196874 |
| Label | Alpha |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ALPHA ALPHA687 |
| EAN | 3760014196874 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 10 mm · 1.04 kg |
| Weight | 1.04 kg |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.