Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Compass Records COMP4746.1 |
| EAN | 0766397474618 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,713
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fair Weather |
|---|---|
| Sanatci | Brown, Alison |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 0766397474618 |
| Label | Compass |
| Format | LP |
| Tur | Country / Bluegrass |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Compass Records COMP4746.1 |
| EAN | 0766397474618 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.