Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KARTEL K2A22001LP |
| EAN | 5056032364080 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,707
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Still Come the Night |
|---|---|
| Sanatci | Sudol, Alison |
| Cikis tarihi | 2022-09-30 |
| EAN/UPC | 5056032364080 |
| Label | Kartel |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KARTEL K2A22001LP |
| EAN | 5056032364080 |
| Release Date | September 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.