Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 30M RECORDS THMR81.1 |
| EAN | 4270001356710 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,357
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Temple of Hope |
|---|---|
| Sanatci | Alizadeh, Saba |
| Cikis tarihi | 2025-01-17 |
| EAN/UPC | 4270001356710 |
| Label | 30m Records |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 30M RECORDS THMR81.1 |
| EAN | 4270001356710 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.