Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GRIND SELECT GSEL9.1 |
| EAN | 0662578843870 |
| Release Date | October 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,849
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Slagroom |
|---|---|
| Sanatci | All Boy/All Girl |
| Cikis tarihi | 2017-10-19 |
| EAN/UPC | 0662578843870 |
| Label | Grind Select |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GRIND SELECT GSEL9.1 |
| EAN | 0662578843870 |
| Release Date | October 19, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.