Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST171LP |
| EAN | 0666561017118 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,413
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Darling the Dawn |
|---|---|
| Sanatci | All Hands Make Light |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0666561017118 |
| Label | Constellation |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST171LP |
| EAN | 0666561017118 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.