Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC RECORDS PROS103901 |
| EAN | 0656191039017 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Witch's Grail |
|---|---|
| Sanatci | All Hell |
| Cikis tarihi | 2019-06-14 |
| EAN/UPC | 0656191039017 |
| Label | Prosthetic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PROSTHETIC RECORDS PROS103901 |
| EAN | 0656191039017 |
| Release Date | June 7, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.