Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ALL THAT REMAINS RECORDS ATR_A_PHYS |
| EAN | 8721253047452 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Antifragile |
|---|---|
| Sanatci | All That Remains |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 8721253047452 |
| Label | All That Remains Records |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Metalcore |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ALL THAT REMAINS RECORDS ATR_A_PHYS |
| EAN | 8721253047452 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.