Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HOP693.1 |
| EAN | 0790692069316 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | So Wrong, It's Right |
|---|---|
| Sanatci | All Time Low |
| Cikis tarihi | 2023-06-09 |
| EAN/UPC | 0790692069316 |
| Label | Hopeless |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HOPELESS HOP693.1 |
| EAN | 0790692069316 |
| Release Date | June 9, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.