Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPPER CLUB 031SP |
| EAN | 8435723700593 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,589
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Embers Glow W/the Kenny Drew Quartet |
|---|---|
| Sanatci | Fielding, Jane |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 8435723700593 |
| Label | Supper Club |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUPPER CLUB 031SP |
| EAN | 8435723700593 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.