Ek Bilgi
| Label | BAD BOY 75678626357 |
|---|---|
| EAN | 0075678626357 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dirty Computer |
|---|---|
| Sanatci | Monae, Janelle |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0075678626357 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | BAD BOY 75678626357 |
|---|---|
| EAN | 0075678626357 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.