Ek Bilgi
| Label | WEA 75992572712 |
|---|---|
| EAN | 0075992572712 |
| Release Date | January 7, 1991 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,424
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nothing's Shocking |
|---|---|
| Sanatci | Jane's Addiction |
| Cikis tarihi | 1991-01-07 |
| EAN/UPC | 0075992572712 |
| Label | Wea |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | WEA 75992572712 |
|---|---|
| EAN | 0075992572712 |
| Release Date | January 7, 1991 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.