Ek Bilgi
| Label | RHYTHM AND BLUES RANDB102LP |
|---|---|
| EAN | 5060331752806 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,938
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Amsterdam, London & Stateside |
|---|---|
| Sanatci | Joplin, Janis |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 5060331752806 |
| Label | Rhythm and Blues |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | RHYTHM AND BLUES RANDB102LP |
|---|---|
| EAN | 5060331752806 |
| Release Date | October 14, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.