Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 7790355 |
| EAN | 0602577903557 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,715
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Snacks |
|---|---|
| Sanatci | Jones, Jax |
| Cikis tarihi | 2019-09-06 |
| EAN/UPC | 0602577903557 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 7790355 |
| EAN | 0602577903557 |
| Release Date | September 6, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 7 mm · 540 g |
| Weight | 540 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.