Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN SUNSCLP1290P |
| EAN | 5060767440407 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 267 × 269 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,086
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Down the Road With Jerry Lee |
|---|---|
| Sanatci | Lewis, Jerry Lee |
| Cikis tarihi | 2020-11-27 |
| EAN/UPC | 5060767440407 |
| Label | Charly |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Rock & Roll |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUN SUNSCLP1290P |
| EAN | 5060767440407 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 267 × 269 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.