Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | APPALACHIA RECORD CO. LPARCO011 |
| EAN | 0197644516445 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,739
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Edge of Forever |
|---|---|
| Sanatci | Colter, Jessi |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 0197644516445 |
| Label | Appalachia |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | APPALACHIA RECORD CO. LPARCO011 |
| EAN | 0197644516445 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 323 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.