Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LIFE GOES ON RECORDS LIFE035 |
| EAN | 7427244912723 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,501
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Music of the Middle East |
|---|---|
| Sanatci | Berberian, John -Ensemble |
| Cikis tarihi | 2023-09-29 |
| EAN/UPC | 7427244912723 |
| Label | Life Goes On |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LIFE GOES ON RECORDS LIFE035 |
| EAN | 7427244912723 |
| Release Date | September 29, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.