Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOWNSEND TOSD3086011.1 |
| EAN | 5061030860113 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,495
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Light Fantastic |
|---|---|
| Sanatci | Bramwell, John |
| Cikis tarihi | 2024-03-01 |
| EAN/UPC | 5061030860113 |
| Label | Townsend |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOWNSEND TOSD3086011.1 |
| EAN | 5061030860113 |
| Release Date | March 1, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 8 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.