Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL857HB |
| EAN | 0889397006020 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Giant Steps |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2020-01-31 |
| EAN/UPC | 0889397006020 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Jazz / Fusion |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL857HB |
| EAN | 0889397006020 |
| Release Date | January 31, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.