Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0011105015615 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,498
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ballads |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0011105015615 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0011105015615 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 316 × 7 mm · 337 g |
| Weight | 337 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.