Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOFRI CATLP146 |
| EAN | 5060397601469 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,885
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | My Favorite Things |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2018-05-11 |
| EAN/UPC | 5060397601469 |
| Label | State of Art |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOFRI CATLP146 |
| EAN | 5060397601469 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.