Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291014 |
| EAN | 8436563185823 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ballads |
|---|---|
| Sanatci | John Coltrane Quartet |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 8436563185823 |
| Label | Number One Essentials |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291014 |
| EAN | 8436563185823 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.