Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Proper IMT0576687.1 |
| EAN | 0781005766879 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,343
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Room For Dancing |
|---|---|
| Sanatci | Crawford, John |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 0781005766879 |
| Label | Import |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Proper IMT0576687.1 |
| EAN | 0781005766879 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.