Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK IS HELL RIP106 |
| EAN | 0795154136414 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Posh Swat (Green) |
|---|---|
| Sanatci | Dwyer, John, -& Ryan Sawyer, Andres Renteria- |
| Cikis tarihi | 2023-02-17 |
| EAN/UPC | 0795154136414 |
| Label | Rock is Hell |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROCK IS HELL RIP106 |
| EAN | 0795154136414 |
| Release Date | February 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.