Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COW ISLAND CIMLP23 |
| EAN | 0659696295315 |
| Release Date | February 2, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,793
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Home is Where the Hurt is |
|---|---|
| Sanatci | Harris, Jp -and the Tough Choices- |
| Cikis tarihi | 2015-02-02 |
| EAN/UPC | 0659696295315 |
| Label | Cow Island |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COW ISLAND CIMLP23 |
| EAN | 0659696295315 |
| Release Date | February 2, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.