Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DON ONE |
| EAN | 5051142011565 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,258
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bring My Gun/Ten & Twenty Girls |
|---|---|
| Sanatci | Jr. Cat |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 5051142011565 |
| Label | Don One |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DON ONE |
| EAN | 5051142011565 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.