Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ABSTRAKCE ABST023 |
| EAN | 5056321657947 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,606
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Juan Belda |
|---|---|
| Sanatci | Belda, Juan |
| Cikis tarihi | 2022-01-14 |
| EAN/UPC | 5056321657947 |
| Label | Abstrakce |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ABSTRAKCE ABST023 |
| EAN | 5056321657947 |
| Release Date | November 12, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.