Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1024671.1 |
| EAN | 4009910246719 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,506
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rocka Rolla |
|---|---|
| Sanatci | Judas Priest |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 4009910246719 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1024671.1 |
| EAN | 4009910246719 |
| Release Date | June 24, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.