Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP4922 |
| EAN | 0889466492211 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,830
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strangers Again |
|---|---|
| Sanatci | Collins, Judy |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 0889466492211 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP4922 |
| EAN | 0889466492211 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.