Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ECM ECM169305.1 |
| EAN | 0602475453017 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,602
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Under the Surface |
|---|---|
| Sanatci | Julia Hulsmann Quartet |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 0602475453017 |
| Label | Ecm |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ECM ECM169305.1 |
| EAN | 0602475453017 |
| Release Date | April 11, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.