Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRR430LPC1 |
| EAN | 0656605443041 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,886
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | With Strings |
|---|---|
| Sanatci | McDoom, June |
| Cikis tarihi | 2024-02-23 |
| EAN/UPC | 0656605443041 |
| Label | Temporary Residence Ltd |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRR430LPC1 |
| EAN | 0656605443041 |
| Release Date | February 23, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.