Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WEATHERBOX VIN180LP128 |
| EAN | 5038622138318 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,434
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Liza With a Z |
|---|---|
| Sanatci | Tabor, June |
| Cikis tarihi | 2018-03-23 |
| EAN/UPC | 5038622138318 |
| Label | Weatherbox |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WEATHERBOX VIN180LP128 |
| EAN | 5038622138318 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 6 mm · 513 g |
| Weight | 513 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.