Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE BOGJ25.1 |
| EAN | 7640159731252 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,112
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | On |
|---|---|
| Sanatci | Altin Gun |
| Cikis tarihi | 2018-03-23 |
| EAN/UPC | 7640159731252 |
| Label | Bongo Joe |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BONGO JOE BOGJ25.1 |
| EAN | 7640159731252 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.