Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MEGAFORCE AA2LP |
| EAN | 0020286227489 |
| Release Date | January 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,003
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Get It Out |
|---|---|
| Sanatci | Altitudes & Attitude |
| Cikis tarihi | 2019-01-18 |
| EAN/UPC | 0020286227489 |
| Label | Megaforce |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MEGAFORCE AA2LP |
| EAN | 0020286227489 |
| Release Date | January 18, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.