Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDE OUT |
| EAN | 0196587768911 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,776
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rökflöte |
|---|---|
| Sanatci | Jethro Tull |
| Cikis tarihi | 2023-04-21 |
| EAN/UPC | 0196587768911 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INSIDE OUT |
| EAN | 0196587768911 |
| Release Date | April 21, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 5 × 315 × 315 mm · 300 g |
| Weight | 300 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.