Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUL JAZZ RECORDS SJR473-7 |
| EAN | 5026328004730 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,308
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blackish White |
|---|---|
| Sanatci | Ellis, Alton |
| Cikis tarihi | 2023-06-02 |
| EAN/UPC | 5026328004730 |
| Label | Souljazz |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Ska |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOUL JAZZ RECORDS SJR473-7 |
| EAN | 5026328004730 |
| Release Date | June 2, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.