Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ABSOLUTE / KEEPING THE FAITH RECORDS HSKTFLP115 |
| EAN | 0726436479141 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,921
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Conquers All |
|---|---|
| Sanatci | Lodge, John |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0726436479141 |
| Label | Keeping the Faith Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ABSOLUTE / KEEPING THE FAITH RECORDS HSKTFLP115 |
| EAN | 0726436479141 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.