Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 7760498 |
| EAN | 0602577604980 |
| Release Date | June 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,674
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Diamonds |
|---|---|
| Sanatci | John, Elton |
| Cikis tarihi | 2022-06-01 |
| EAN/UPC | 0602577604980 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE 7760498 |
| EAN | 0602577604980 |
| Release Date | June 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.