Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1024731.1 |
| EAN | 4009910247310 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,178
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Detroit Diesel |
|---|---|
| Sanatci | Lee, Alvin |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 4009910247310 |
| Label | Repertoire |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REPERTOIRE RPR1024731.1 |
| EAN | 4009910247310 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.