Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSGRESSIVE IMT3996319.1 |
| EAN | 5414939963193 |
| Release Date | September 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,424
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Antisocialites |
|---|---|
| Sanatci | Alvvays |
| Cikis tarihi | 2017-09-07 |
| EAN/UPC | 5414939963193 |
| Label | Transgressive |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | TRANSGRESSIVE IMT3996319.1 |
| EAN | 5414939963193 |
| Release Date | September 15, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.