Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772322 |
| EAN | 8436559469852 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,094
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Very Best of |
|---|---|
| Sanatci | Rodrigues, Amalia |
| Cikis tarihi | 2023-02-24 |
| EAN/UPC | 8436559469852 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772322 |
| EAN | 8436559469852 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.