Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Gamlestans Grammofonbolag |
| EAN | 7393210306752 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Your Hand Forever Checking On My Fever |
|---|---|
| Sanatci | Bergman, Amanda |
| Cikis tarihi | 2024-06-07 |
| EAN/UPC | 7393210306752 |
| Label | Gamlestans Grammofonbolag |
| Format | LP |
| Tur | Indie & Alternative / Indie Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Gamlestans Grammofonbolag |
| EAN | 7393210306752 |
| Release Date | June 7, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.