Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LADYBIRD LADP79556881.1 |
| EAN | 7330658516558 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,255
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tur Jag Kan Skratta |
|---|---|
| Sanatci | Ginsburg, Amanda |
| Cikis tarihi | 2024-05-03 |
| EAN/UPC | 7330658516558 |
| Label | Ladybird |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LADYBIRD LADP79556881.1 |
| EAN | 7330658516558 |
| Release Date | May 3, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 5 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.