Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC230LP |
| EAN | 0656605153018 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 10 mm · 496 g |
| Weight | 496 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,593
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Mordechai Remixes |
|---|---|
| Sanatci | Khruangbin |
| Cikis tarihi | 2021-10-29 |
| EAN/UPC | 0656605153018 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC230LP |
| EAN | 0656605153018 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 10 mm · 496 g |
| Weight | 496 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.