Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC254LP |
| EAN | 0656605155418 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,113
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Texas Moon |
|---|---|
| Sanatci | Khruangbin & Leon Bridges |
| Cikis tarihi | 2022-02-18 |
| EAN/UPC | 0656605155418 |
| Label | Dead Oceans |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEAD OCEANS DOC254LP |
| EAN | 0656605155418 |
| Release Date | February 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.