Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBLIMINAL SOUNDS LPSUB069 |
| EAN | 7320470128800 |
| Release Date | April 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,709
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wait For a Light To Come |
|---|---|
| Sanatci | Amazing |
| Cikis tarihi | 2020-04-14 |
| EAN/UPC | 7320470128800 |
| Label | Subliminal Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUBLIMINAL SOUNDS LPSUB069 |
| EAN | 7320470128800 |
| Release Date | April 14, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.