Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RENAISSANCE RECORDS RDEG-LP-703-CV |
| EAN | 0630428070318 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alive In America (Denver) March 30, 1979 |
|---|---|
| Sanatci | Amazing Rhythm Aces |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0630428070318 |
| Label | Renaissance |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RENAISSANCE RECORDS RDEG-LP-703-CV |
| EAN | 0630428070318 |
| Release Date | January 24, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.