Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMMY BOY TB5559 |
| EAN | 0016998555910 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,987
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Amber |
|---|---|
| Sanatci | Amber |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 0016998555910 |
| Label | Tommy Boy |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TOMMY BOY TB5559 |
| EAN | 0016998555910 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 319 × 7 mm · 423 g |
| Weight | 423 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.