Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR.BONGO MRBG199.1 |
| EAN | 7119691261010 |
| Release Date | September 20, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,301
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Control |
|---|---|
| Sanatci | Ambolley, Gyedu-Blay |
| Cikis tarihi | 2019-09-20 |
| EAN/UPC | 7119691261010 |
| Label | Mr.Bongo |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR.BONGO MRBG199.1 |
| EAN | 7119691261010 |
| Release Date | September 20, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.