Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO UK AMBEA007LP |
| EAN | 5060446070666 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,146
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Monolith.. the Power Remains |
|---|---|
| Sanatci | Amebix |
| Cikis tarihi | 2022-07-01 |
| EAN/UPC | 5060446070666 |
| Label | Cargo Uk |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CARGO UK AMBEA007LP |
| EAN | 5060446070666 |
| Release Date | July 1, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.